top of page

תומר סלם, קבוצת גדיש הנדסה

טובי עורכת את מסמך הפרוגרמה לצרכי ציבור לתכנית תמ"ל ע'ג'ר (כ- 2,000 יח"ד).
בפרוייקט זה גדיש הנדסה וניהול משמשת כחברה מתכננת עבור משהב"ש. 

טובי פועלת באופן מקצועי וענייני, עומדת במטלות ובלוחות הזמנים שנקבעו ע"י מנהל הפרוייקט. בכל מפגשינו המקצועיים מצאתי את טובי שותפה קשובה ונעימת הליכות.

אני ממליץ בחום להשתמש בשירותיה המקצועיים.

בכבוד רב, תומר סלם

גדיש.PNG

אברהם אזולאי, מנכ"ל המועצה האזורית מגידו

טובי הובילה אצלנו תהליך לבחינת ובניית תחזית לצמיחה דמוגרפית לעשור הקרוב.

התהליך נעשה באופן מקצועי תוך שיתוף בעלי תפקידים במועצה וביישובים.

סופו של התהליך היה הוצאת חוברת המציגה צמיחה בעשור הקרוב במועצה.

התוצרים משמשים את היישובים והמועצה לבניית תכניות להערכות בצמיחה הדמוגרפית ובמערכת החינוך במועצה.

העבודה עם טובי הייתה עניינית, מקצועית תוך גמישות מחשבתית ,זמינות גבוהה ועמידה בלוח הזמנים.

טובי הייתה שותפה בהצגת הנתונים לישובים ולצוות הבכיר במועצה ומתן התייחסות לשאלות שעלו בנושא.

התוצרים הם ערך מוסף לכל יישוב ולמועצה החוברת והנתונים שהוצגו בה הם ברורים איכותיים ובהירים לכל.

אני ממליץ בחום רב על עבודה עם טובי.

מועצה אזורית מגידו.PNG

עמוס גורן, מנהל קהילה, קיבוץ גזית

שלום טובי, יצרנו איתך קשר כשהבנו שנדרשת לבצע חשיבה לגבי הגידול הדמוגראפי בגזית.
במהלך כמה חודשים העברנו נתונים ליוליה שבאופן נעים ומקצועי יצרה קשר ודייקה אותנו, על מנת להבטיח שהתוצאה תהיה מהימנה ככל שניתן.
מודה שלא תארנו לעצמנו שנקבל תמונה כה רחבה ומקיפה עם המלצות קונקרטיות איתן יש מה לעשות ולעבוד.
שמחים ומרוצים מהתוצאה! תודה לכן

קיבוץ גזית

גלעד תלם - צמ"ד כפר החורש

אנחנו בונים תוכנית שאפתנית וארוכת טווח של הכפלת מספר החברות והחברים בקיבוץ, תוך שימור ה-DNA היחודי לקהילה שלנו. העבודה מול טובי ויוליה עשתה לנו שכל- נתנה לנו כלים, ידע ועזרה לנו למצוא את הדרך והקצב המתאימים לנו כדי להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו. כל עצה והערה שקיבלנו נטפו ניסיון רב. לא היה בזבוז זמן על תסריטים אמורפיים- אלא רק מול אופציות ריאליות. מצד שני- העבודה על כל תסריט שנבחן- היתה מקיפה ויסודית. ההצגה של העבודה מול הפורום המחליט (והפחות עוסק בדמוגרפיה) היתה עניינית וברורה, עד כדי כך שלא היה כמעט צורך בדיון נוסף כדי לקבל החלטה סופית. בקיצור- ממליצים מאוד ונשמח לפרט גם בשיחה מול מתלבטים. תודה  רבה! 

כפר החורש.PNG

ד"ר מטי הרכבי-ראשת המועצה האזורית יואב

טובי כהן משמשת כיועצת אסטרטגית בתחומים מגוונים.טובי ליוותה את המועצה במספר פרוייקטים, שכללו חשיבה אסטרטגית רב תחומית.

המלצותיה של טובי וכיווני ההתמודדות שהציעה קיבלו את ביטויים בתוכנית הפעולה של המועצה. בכלל אלה הייתה שותפה טובי להנעת משרד החינוך לטיפול ותקצוב תוספות בינוי נדרשות, כמו גם שינויים ארגוניים נדרשים, כשינוי אזורי רישום. טובי היא בעלת ידע ורמת שירות גבוהים. בכל מפגשינו המקצועיים מצאתי את טובי שותפה קשובה, נעימת הליכות, בעלת גמישות מחשבתית, והבנה מערכתית. תכונות אלה התבטאו בתוצרי תכנון מקצועיים, ישימים ורלוונטיים. אני ממליצה בחום להיעזר בשירותיה המקצועיים.

המועצה האזורית יואב

אינג' דיויד ברייטבורד-מהנדס בנימינה גבעת-עדה

הריני לאשר כי טובי עובדת איתי ועם המועצה המקומית מזה כמה שנים ואני שמח להמליץ על כישוריה כיועצת מוכשרת ובעלת יכולות. להלן חלק מהעבודות שהיא ביצעה עבורנו עד כה: הכנת התנגדות לתמ"מ 6, פרוגרמה לתכנון מחדש של אזור תעשייה "הרכבת" בבנימינה והרחבת אזה"ת רכבת בבנימינה, פיתוח מדיניות שיווק מגרשים באזור תעשייה "הכרמל" בבנימינה. תחומי התמחות שהיא הפגינה: תכנון ערים, כלכלה אורבנית, תכנון אסטרטגי, בקיאות בחוק התכנון והבנייה. איכות השירות והמוצר היה ברמה גבוהה ביותר, בנועם הליכות ועמידה בלוח זמנים. אני ממליץ בחום להשתמש בשרותיה. 

בנימינה

מועצה אזורית משגב

טובי גילתה גמישות והבנה רבה לצרכים של הישובים והמועצה. שותפות לתהליכים שהתנהלו בתוך הישובים, סבלנות, הקשבה והבנה רבה לצרכים. כל אלו מביאים אותנו בקרוב מאוד למוצר איכותי וייחודי שישמש תשתית מקצועית וחשובה לתכנון המועצה והישובים בהמשך.

כוכי אוסטרובסקי ודוד מטק - אגף פיתוח ישובים וצוות ישוב לדורות

משגב

סיגל מורן-ראשת המועצה האזורית בני שמעון

טובי ליוותה אותנו והייתה שותפה מתחילתו של התהליך ועד סופו. טובי גילתה גמישות והבנה רבה לצרכים שלנו, התאימה עצמה ותרגמה אותם בצורה מקצועית, יוצאת דופן למונחים תכנוניים. טובי הייתה שותפה לתהליכים שהתנהלו בתוך הישובים, גילתה סבלנות, הקשבה והבנה רבה לצרכים וכל אילו הביאו למוצר איכותי וייחודי שמשמש תשתית מקצועית וחשובה לתכנון המועצה והישובים בהמשך. נהנו מאוד מהעבודה עם טובי וללא ספק, נמשיך ונעזר בה גם בהמשך ככל שנידרש.

בני שמעון

ורד בן-ארי מפעם הדרום והנגב

במפעם הדרום והנגב נעזרנו בחוזקות של טובי בניתוח נתונים ואינטגרציה שלהם באחת מהרשויות הבדואיות. עבודתה של טובי הביאה להישגים מוחשיים ויישומיים לרשות, ואני שמחה על כך. טובי בעלת ידע, ורמת שרות גבוהים. בכל מפגשינו המקצועיים מצאתי אצל טובי מקצועיות, חריצות, שותפות, הקשבה ונעימות הליכות. אני ממליצה בחום להיעזר בשרותיה המקצועיים.

מפעם

מועצה אזורית עמק המעיינות

הצוות שליווה את החיזוי הדמוגרפי היה צוות רב מקצועי, וטובי השתלבה היטב בתוכו, בשיתוף פעולה מלא. יש לציין כי העבודה עם טובי הייתה נעימה מאוד ומקדמת והצליחה לגשר על פערי תפיסות בין האנשים. טובי מביאה איתה מקצועיות וראייה מערכתית, הציבה בפנינו מראה על הקיים ועל התרחישים האפשריים לעתיד. העבודה שנעשתה עבורינו, מהווה כר להמשך תכנון של המועצה ויישוביה ובסיס לקבלת החלטות מושכלות.

דיתי הרפז-מנהלת צמ"ד ויישובים, נגה גיל מנהלת אגף חינוך וקהילה

עמק המעיינות

גיא שחר- מנכ"ל בילקטריק ישראל

חברת בילקטריק ישראל הינה חברת בת של קבוצת בילקטריק העולמית הבונה שדות סולאריים במעל 44 מדינות. בילקטריק ישראל הינה חברת ההקמה לשדות סולאריים המובילה בישראל והקימה עד היום 20 שדות בשטח כולל של מעל 1100 דונם. גב' טובי כהן מייעצת לחברת בילקטריק מאז שנת 2011 לצורך איתור קרקע מתאימה להקמת מיזמי אנרגיה סולארית. העבודה של טובי כוללת לימוד מעמיק של המרחב הסטטוטורי, פגישה עם בעלי עניין ובניית תוכניות עבודה. בסופו של תהליך מציגה טובי למקבלי ההחלטות בחברה את ההזדמנויות השונות לפי סט פרמטרים שנקבע ביציאה לתהליך. במהלך עבודתה איתנו הפגינה טובי התמצאות מעמיקה בחוק התכנון והבנייה, ראייה אסטרטגית של הצרכים שלנו ובקיאות בהליכי הרגולציה. כחלק מהתהליך, פיתחה טובי מתודות עבודה שתאמו את צרכינו והשתלבה בעבודת הצוות העוסק במלאכה. עבודתה סייעה לנו בקבלת החלטות עסקיות ובתכנון אסטרטגית הפעילות שלנו. העבודה עם טובי מתאפיינת ביסודיות ובמקצועיות כאשר הכל ברוח טובה, בנועם הליכות ותוך מחויבות אמיתית ואני ממליץ בחום להשתמש בשירותיה.

BELECTRIC

נחמה כהן-היחידה לפיתוח קהילתי עמק חפר

ברצוני להמליץ בחום על הרצאתה של טובי כהן במסגרת קורס למנהלי קהילה ומזכירי ישובים. טובי מקצועית, רהוטה ומעבירה את החומר בצורה ברורה, נגישה, עם דוגמאות והמחשות. כמו כן, טובי השכילה להתחבר לרצף התכנים שניתנו למשתתפים בקורס כולו. הנושאים בהם טובי עוסקת, תכנון ובניה בישובים – סמכויות הועדה לתכנון ובניה, שמירה על צביון כפרי, הגשת תוכניות בניה, שיתוף ציבור בתהליכי תכנון ועוד-  רלוונטיים ביותר לתחום העיסוק בישובים במרחב הכפרי. ניסיונה העשיר במועצות אזוריות, אך לא רק, מעשיר מאוד את ההרצאה. 

מועצה אזורית עמק חפר

נפתלי סיון, המטה האסטרטגי מועצה אזורית שער הנגב

טובי ערכה עבורנו תחזית לצמיחה הדמוגרפית של כל יישובי המועצה, לצד אבחון  כמותי לעשור הקרוב. עבודתה נועדה לפתח מדיניות בתחום הצמיחה ולאתר צרכים  חדשים הנובעים מן הצמיחה, במטרה להיערך כמועצה לעשור הבא, על כל האתגרים העומדים בפנינו. טובי הביאה איתה מקצועיות וראייה מערכתית והציבה בפנינו מראה על הקיים ועל העתיד להתרחש במסגרת תכניות הצמיחה הנוכחיות. העבודה שנעשתה עבורנו, מהווה כר להמשך התכנון של המועצה ויישוביה, ובסיס לקבלת החלטות מושכלות. טובי היא בעלת ידע ורמת שירות גבוהים. בכל מפגשינו המקצועיים מצאתי את טובי שותפה קשובה, נעימת הליכות, בעלת גמישות מחשבתית והבנה מערכתית. תכונות אלה התבטאו בתוצרי תכנון מקצועיים, ישימים ורלוונטיים, המהווים ערך מוסף לכל  יישובי המועצה, והנתונים שהוצגו בהם ברורים, איכותיים ובהירים לכל. אני ממליץ בחום להשתמש בשירותיה המקצועיים של טובי לצרכים אלה.

שער הנגב

לקוחות ממליצים

bottom of page